O nás

Pracujeme v každém okamžiku a při každé činnosti tak, jako bychom pracovali pro sebe doma.

Na jižní Moravě, Vysočině i jinde vám již přes 20 let pomáháme se stavbami od přípravy projektu, dodávek stavebního materiálu a betonu přes vlastní stavbu, řemeslné práce až po vybavení koupelny. Neplatíte za nic předem.

Nejdříve stavíme, až potom platíte. Věříme si, a zkušenosti našich zákazníků to potvrzují, že odvádíme kvalitní práci, a proto se nebojíme toho, že zákazník nebude spokojen a nezaplatí. Platíte jen to, co je již uděláno, nevyžadujeme zálohu na něco, co ještě nemáte.

Projektujeme
Pomůžeme vám se stavbou od první ideje až po kolaudaci. Máme vlastní projekční kancelář, která vám vypracuje kompletní projekt dle vašeho přání. Nebaví Vás běhat po úřadech, nemáte čas trávit hodiny oběháváním potřebných vyjádření a razítek? Vyřídíme stavební povolení až po kolaudaci za vás (v případě realiazce stavby je to zdarma). Rovněž si můžete vybrat až z 1 000 vzorů rodinných domů a my Vám je přizpůsobíme na míru.
Stavíme
Díky týmu 110 pracovníků - stavebníků, řemeslníků i manažerů, vlastní betonárně i autodopravě umíme rychle a kvalitně postavit na klíč domy, průmyslové objekty, školy i složitější stavby. Rychlost a kvalitu výstavby podporujeme vlastní moderní kvalitní technikou i pokročilými řídícími procesy založenými na využití specializovaných informačních technologií a projektovým způsobem práce.
Designujeme
Dodáme vám skvělou koupelnu a plastová okna na míru. Pomůžeme vám i s celým interiérem. Naši projektanti se s vámi rádi zamyslí, nad vašim interiérem a navrhnou ho tak, aby se vám v něm dobře bydlelo. Samozřejmostí je vybavení kupelen a kuchyní ve vysoké kvalitě za rozumnou cenu, kteoru dosahujeme díky vlastní prodejně stavebnin.
Garantujeme
Minimálně 4 roky záruku a plnou spokojenost s výsledkem. Potvrzením naší vysoké profesionality, důvěryhodnosti a spolehlivosti je celá řada spokojených zákazníků. zaručit vám můžeme také vstřícné a individuální jednání, spolehlivé dodržování termínů a kvalitně odvedenou zakázku jakéhokoliv rozsahu.

Jsme na trhu už více jak dvacet let. K tradičním zkušenostem a dovednostem, které si naši pracovníci neustále předávají a rozvíjí, jsme přidali nejnovější stavební postupy a technologie. V našem týmu máme pouze kvalitní řemeslníky prověřené léty praxe.

Víme, že svou prací budujeme díla, která lidé využívají každý den, a proto si dáváme záležet. Víme, že dobrá pověst se buduje dlouho, ale rychle ji ztratíte, a pro nás jako pro regionální firmu to platí dvojnásobně. Na své dobré pověsti si zakládáme. 

Ing. Vlastimil Kocanda, ředitel a jednatel