Stínící technika Proklima

Stínící technika pro dokonalou ochranu před sluncem
Žaluzie, markýzy, pergoly, rolety od největšího českého výrobce
  • Venkovní žaluzie pro regulování světla a tepla v místnosti se zárukou až čtyři roky.
  • Vnitřní žaluzie v široké škále barevných odstínů, z hliníku i bambusu.
  • Zaměříme žaluzie, rolety i další prvky zdarma.
  • Díky naší velikosti máme výhodnější ceník stínící techniky.
  • Montáž stínící techniky odborníky.

Ušetříme vám peníze i starosti

Zaměření zdarma
Pro vaše garážové vrata vám rádi sdělíme orientační ceny. Jednoduše nám mailem nebo telefonicky sdělte rozměry otvoru a požadované provedení my uděláme kalkulaci. Pro podrobnou nabídku zajistíme návštěvu našeho technika se zaměřením zdarma.
Vše na klíč
Zajistíme pro vás na klíč vše od odborného zaměření žaluzií, markýzy či pergoly, dopravy, montáže, případně i související zednické a řemeslnické práce. Žaluzie, markýzy, rolety a pergoly pro Moravský Krumlov, Znojmo, Ivančice, Rosice, Miroslav i Brno.
Různé typy sluneční ochrany
Máme široký výběr žaluzií a další stínící techniky české výroby. Vnitřní i venkovní žaluzie pro efektivní ochranu před slunečním zářením. Ať už si vyberete horizontální žaluzie, vertikální žaluzie, textilní rolety či markýzy nebo sítě proti hmyzu, dostanete vysoce kvalitní produkty, které dlouho vydrží.
Tepelná ochrana budov
Venkovní žaluzie představují nejpoužívanější způsob venkovního stínění. Díky svému umístnění před okny jsou účinnou tepelnou ochranou budov. Ve staženém stavu odráží sluneční paprsky a nedovolují jejich proniknutí do interiéru. Tím také příznivě ovlivňují tepelné podmínky uvnitř budovy.