Střešní okna Dakea

Střešní okna bez kompromisů
Střešní okna, která vydrží dlouho, s více funkcemi a lepší zárukou až 20 let
  • Skvělé užitné i energetické vlastnosti = úspora za energie.
  • Vyrobené v souladu s nejpřísnějšími evropskými normami.
  • Zaměření střešních oken a cenová nabídka zdarma.
  • Díky naší velikosti máme výhodnější ceník střešních oken.
  • Montáž střešních oken odborníky.

Ušetříme vám peníze i starosti

Zaměření zdarma
Pro střešní okna vám rádi sdělíme orientační ceny. Jednoduše nám mailem nebo telefonicky sdělte rozměry skel a my uděláme kalkulaci. Pro podrobnou nabídku zajistíme návštěvu našeho technika se zaměřením zdarma.
Vše na klíč
Zajistíme pro vás na klíč vše od odborného zaměření oken, dopravy, demontáž současných oken, případně i tesařské práce, zednické zapravení i likvidaci suti. Namontujeme také žaluzie a rolety střešních oken. Střešní okna výhodně pro Moravský Krumlov, Znojmo, Ivančice, Rosice, Miroslav i Brno.
Dánská kvalita
Okna dánské výroby na základě zkušeností a know-how získaných během 60 let. Firma věnuje pozornost i nejmenším detailům, každý šroubek, výrobní krok i komponent jsou testovány a musí odpovídat nejpřísnějším normám.
Střechy a krovy
Děláte podkroví a potřebujete spolehlivou novou střechu s dlouhou životností? Nebo vás zajímá rekonstrukce střechy? Jsme specialisté na stavbu kvalitních střech. Používáme jen ověřené a kvalitní materiály a zaměstnáváme zkušené a spolehlivé specialisty, kterými jsou naši vlastní tesaři, klempíři a pokrývači.