Dodáme materiál pro Vaši stavbu od základů až po střechu

Svým zákazníkům nabízíme komplexní sortiment stavebních materiálů za výhodné ceny. Na ploše 500 m2 nově zrekonstruovaných prostor máme připravený rozšířený sortiment o dům a zahradu, elektro, železářství, vodo-topo. U nás nakoupíte vše potřebné pro Vaši stavbu na jednom místě. Naprostá většina prodávaných materiálů je od českých výrobců. Mimo běžný sortiment Vám zajistíme v krátkých dodacích lhůtách i zboží na objednávku z katalogů.

Používáme především české výrobky!

Poradíme vám

Jsme moderní a kvalitní prodejnou stavebnin i díky znalostem a profesionalitě našich prodejců. Poradíme Vám jaký stavební materiál si správně vybrat. Naše stavebniny mají přehled o akcích výrobců na stavební materiál. Jednoduše Vám doporučíme stavební materiál v akci, aby se Vaše stavba zbytečně neprodražovala. Máme přehled o novinkách na trhu.

Kalkulaci materiálu pro stavbu Vám uděláme zdarma!

Namícháme vám omítku

Jsme zástupce omítek Weber Terranova.

V našem novém malířském centru si vyberete omítky z širokého výběr odstínů v akrylátovém, silikátovém nebo silikonovém provedení. Omítky se vyznačují výbornou kvalitou barev a skvělým poměrem cena/výkon. Přesný odstín vám namícháme i s odstupem času.

Máme otevřeno i v sobotu

Otevírací doba:

PO – PÁ          6:30 – 17:00 hod.

SO                    7:00 – 12:00 hod.

NE                    zavřeno

Potřebujete poradit s výběrem?

Zavolejte nám: +420 515 225 362

nebo se stavte na Okružní 394, 672 01 Moravský Krumlov