Střecha pro Váš domov, kanceláře či továrnu.

Střechy, střešní konstrukce, vazníky a pergoly, které vydrží, od spolehlivé a férové firmy s tradicí za nejnižší možnou cenu.

Potřebujete spolehlivou novou střechu s dlouhou životností? Nebo vás zajímá rekonstrukce střechy?

Jsme specialisté na stavbu i rekonstrukce kvalitních šikmých a plochých střech a pergol na klíč. Dodáme vám střechu, střešní konstrukce a vazníky přesně podle vaší představy nebo poradíme nejvhodnější řešení. Děláme i opravy a rekonstrukce střechy a výrobu pergol.

Střecha je jedním z nejdůležitějších prvků každé stavby. Proto používáme jen ověřené a kvalitní materiály a  zaměstnáváme zkušené a spolehlivé specialisty, kterými jsou naši vlastní tesaři, klempíři a pokrývači. Výsledkem je dobrá a funkční střecha s dlouhou životností.

Proč si nechat postavit či opravit střechu od nás?

Nevyžadujeme zálohy, nejdříve stavíme, až potom platíte. Odvádíme kvalitní práci, a proto se nebojíme toho, že nebudete spokojení a nezaplatíte. Dobrá cena. Díky vlastní technologii, zaměstnancům, stavebninám, autodopravě a stavebním strojům vám můžeme nabídnout nejnižší možné ceny.

Papírování kolem stavby střechy bez vašich starostí. Pomůžeme vám se vším okolo stavby. Vypracujeme zdarma projekt a vyřídíme vše potřebné papírování pro stavbu či opravu střechy.

Máme zkušený tým tesařů, klempířů, pokrývačů, prostě všechny profese potřebné pro stavbu kvalitní střechy.
Disponujeme nejmodernější technologií výroby vazníků, která je na trhu k dispozici, aby vaše střecha byla kvalitní, pevná a dlouho vydržela.

Střechy stavíme a opravujeme nejčastěji v regionech Moravský Krumlov, Znojmo, Ivančice, Znojemsko, Vysočina, Třebíč, Brněnsko, Brno-venkov i Brno, nicméně se s vámi rádi domluvíme i pokud jste odjinud.